AK PARTİ Koronadan da Varyasyondan da Korkmuyor

AK PARTİ Koronadan da Varyasyondan da Korkmuyor
30.09.2021 - 17:54
Özel Haber
2994

Dünyanın korkuyla baktığı ve takip ettiği korona virüs delta varyantı ile ilgili endişeler devam ederken AK Parti’nin meydan okuyan tavırlar sergilemesi korkutuyor. Daha öncede Korona virüs sürecinde toplu kongrelere giden AK Parti teşkilatlarının bütün uyarılara rağmen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şenin toplantısında omuz omuza saf tutması vatandaşların tepkisine neden oldu.

Bütün dünyada etkili olan korona virüsün delta varyantı ile birlikte etkisi bütün dünyada hızla devam ederken sağlıkçılarda aşı olunsa dahi kalabalık ortamlarda mesafeleri kaldırıp durmanın hastalanma riskini artırdığı uyarılarında bulunuyor. Ancak AK Parti Düzce teşkilatı bu uyarılara uymamaya ve kaderci yaklaşmaya devam ediyor. Gün içinde AK Parti AR-GE ve Eğitimden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’i ağırlayan AK Parti Düzce Teşkilatı, parti ii toplantı için geçilen salonda omuz omuza oturarak yürekleri ağızlara getirdi. Pandemi ile ilgili olarak sürekli tedbir uyarılarının yapıldığı dönemde sergilenen tablo ise vatandaşların tepkisine neden oldu.

Pandemi sürecinde de lebalep kongre yapılmıştı

Korona virüsün dünyayı kasıp kavurduğu dönemde de otobüslerle Ankara2da yapılan olağan kongreye giden AK Partililer yine büyük bir pota imza atmışlar ve Türkiye gündeminde haftalarca konuşul muştu. Aynı umursamazlığın yine devam ediyor olması ise vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. Omuz omuza yapılan toplantının AK Parti tarafından umursanmadığını belirten vatandaşlar, “fotoğraflara bakınca korona virüs sadece bize var demek ki” ifadelerini kullandılar.  


Editör: s.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Detay (www.duzcedetay.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar