Bisikletleri Bir Sayın Eksik Var mı?

Bisikletleri Bir Sayın Eksik Var mı?
10.08.2021 - 17:32
Haber Merkezi
830
2

Bazı vatandaşların sorumluluk bilinci pes artık dedirtiyor. Düzce Belediyesi tarafından Düzcelilerin şehiriçi ulaşımını sağlamak ve kolaylaştırmak üzere başlatılan bisiklet uygulamasında kullanılması için konulan bisikletler, olmadık yerlere park edilmiş halde duruyor.

 

Düzce Belediyesi tarafından şehiriçi ulaşımda trafiğin rahatlatılması için başlatılan bisiklet uygulamasında bazı vatandaşların sorumsuzluğu pes dedirtiyor. Özellikle uygulamanın başladığı ilk günlerde bisikleti alan bazı vatandaşların bisikletleri park ettiği yerler bu kadar da olmaz dedirtirken, uygulamanın bu sorumsuzlukla ne kadar daha devam edeceği merak konusu oldu. Özellikle gece saatlerinde Otogar Kavşağı mevkiinde terk edilmiş halde duran Düzce Belediyesine ait bisiklet, büyük merak uyandırdı. Nasıl ve kimler tarafından oraya bırakıldığı anlaşılamayan uygulama bisikleti, bu kadar da olmaz dedirtirken, akıllara da hani bisikletlerin tamamı GPS ile takip ediliyordu. Gecenin bir saatinde bisikletin Otogar kavşağı mevkiinde ne işi var sorusunu getirdi.


Editör: s.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Detay (www.duzcedetay.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Vatandaş
  Vatandaş
  18.08.2021 07:58

  Dün akşam prestij orada şok marketin önünde de vardı.

 • Yandaş Vatandaş
  Yandaş Vatandaş
  11.08.2021 02:22

  Firmanız işi beceremiyor. Kendi geldiği izmire baksın bu iş nasıl yapılır öğrensin. Bisiklette GPRS olmadan kim kiralama yapmış dandik bi uygulamayla iş bitmiyor. İhaleyi yerel firmalara verin

Resmi İlanlar