Katliam Gibi Kazada Düzce Üniversitesi Öğrencisi Yaşamını Yitirdi

Katliam Gibi Kazada Düzce Üniversitesi Öğrencisi Yaşamını Yitirdi
8.08.2021 - 21:19
Haber Merkezi
1963

Zonguldak- İzmir seferini yapan Efetur’a ait otobüs, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole uçmuş ve otobüste bulunan 15 yolcu hayatını kaybetmişti. Kazadan Düzce otogarından otobüse binen Düzce Üniversitesi öğrencisinin hayatını kaybettiği, diğre yolcunun ise durumunun iyi olduğu ve taburcu edildiği öğrenildi.

Akşam saatlerinde Zonguldak-Akçakoca-Düzce-Kocaeli-İzmir seferini yapan Efe Tur'a ait otobüs Balıkesir'de şarampole uçmuştu. Kazada 15 kişi ölürken, 17 kişi ise yaralanmıştı. Zonguldak'tan saat 18.00'da çıkan otobüs, saat 19.30'da Akçakoca'ya ulaştı. Akçakoca'dan 3 yolcu alan firma, daha sonra Düzce otogarına geldi. Buradan da 5 yolcu alan firma Kocaeli'ye doğru hareket etti. Kocaeli'de Düzce'den ve Akçakoca'dan binen 4 kişi otobüsten indi. Düzce'den binen diğer 4 kişi ise İzmir yolculuğuna devam etti. Balıkesir'de meydana gelen katliam gibi kazada Düzce Üniversitesi TIP Fakültesi son sınıf öğrencisi 24 yaşındaki Bilge Toker’in yaşamını yitirdiği öğrenildi. Kazada Bilge Toker ile birlikte otobüse binen Ayşegül K.’nın durumun ise iyi olduğu ve tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildiği öğrenildi.


Editör: s.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Detay (www.duzcedetay.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar