Teker Teker Yakalanıp Hapse Gönderiliyorlar

Teker Teker Yakalanıp Hapse Gönderiliyorlar
14.04.2021 - 11:14
482

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, Düzce Merkezde yapılan operasyonla uyuşturucu ticareti yapan 1 kişi yakalandı. Oprerasyonda gençleri ve çocukları zehirleyen çok miktarda kimyasal ve sentetik uyuşturucu madde ile uyuşturucu kullanım aparatları yakalandı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Düzce merkeze bağlı Şehit Murat Demir Mahallesinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen 1 şahısın evine operasyon düzenlendi.

Yapılan operasyonda uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs yakalanırken evinde yapılan aramada ise bir miktar Metamfetamin maddesi, bir miktar Sentetik Kannabinoid maddesi, 1 adet cam pipo, 6 adet uyuşturucu ambalajlamada kullanıldığı değerlendirilen boş folyo kağıdı, 1 adet ruhsatsız 9 mm tabanca ve 5 adet 9 mm fişek ele geçirildi.

Yakalanan şahıs tamamlanan işlemlerinin ardından Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan çıkartıldığı Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Soruşturma kapsamında tutuklanan şahıstan uyuşturucu madde aldığı tespit edilen 1  kişi hakkında Uyuşturucu Madde Bulundurmak Kullanmak suçundan ayrıca adli işlem yapıldı. Ekipler şahsın üzerinde yaptıkları aramada ise bir miktar sentetik kannabinoid maddesi ve 1 adet cam pipo ele geçirdiler.


Editör: s.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Detay (www.duzcedetay.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar