Pandemi Tedbirleri Nedeniyle Saatler Değişti

Pandemi Tedbirleri Nedeniyle Saatler Değişti
14.04.2021 - 17:51
281

Düzce Belediyesi, ülke genelinde etkisini gösteren ve son günlerde artışa geçen koronavirüs vakaları ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge kapsamında toplu taşıma saatlerinde düzenlemeye gitti. Bakanlık tarafından alınan karar nezdinde saat 19:00’da sokağa çıkma yasağı uygulanması nedeniyle son otobüs saati 18:45 olarak değiştirildi.

Düzce Belediyesi koronavirüs ile mücadele kapsamında toplu taşıma seferlerinde değişikliğe gitti.  İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgede, vatandaşların yoğun olarak kullandığı toplu taşıma araçlarında alınacak tedbirler doğrultusunda toplu taşıma saatleri değiştirildi. Düzce Belediyesi’den yapılan açıklamada, ‘Vatandaşlarımız otobüs saatleri ile ilgili bilgi almak için 0 532 170 76 81 No’lu telefondan bilgi alabilirler’ denildi.


Editör: s.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Detay (www.duzcedetay.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar