Belediye Başkanı Dr. Özlü Beklenen Süprizini Yaptı

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un şampiyonluk yolunda en önemli maçı olan 68 Aksaray maçı için yola çıkan futbolcuları yolda arayarak galibiyet primi sözü verdi.

Belediye Başkanı Dr. Özlü Beklenen Süprizini Yaptı
14.04.2021 - 03:35
456

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un şampiyonluk yolunda en önemli maçı olan 68 Aksaray maçı için yola çıkan futbolcuları yolda arayarak galibiyet primi sözü verdi. Dr. Faruk Özlü’nün prim süprizine karşılık futbolcularda galibiyet ve şampiyonluk sözü verdiler.

Düzcespor, şampiyonluk için çok kritik bir maç olan 68 Aksaray maçına çıkacak. Şampiyonluk yolunda önemli bir karşılaşma olan Aksaray maçı için yola çıkan Düzcespor futbolcuları yolda telefonla arayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir sürpriz yaptı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, futbolcularla canlı bağlantı kurarak, 180 bin liralık prim sözü verdi.

Telefonla canlı bağlantı kuran Başkan Özlü, “Yarınki maç Düzce için çok önemli. Bu kadar önemli bir maçta biz arkadaşlarımızı biraz motive edelim dedik. Maçı kazanırsanız size toplamda 180 bin lira prim vereceğiz” dedi.

Takım kaptanı Yusuf ise Dr. Faruk Özlü’nün prim süprizine karşılık;  “Çok teşekkür ederiz. Takıma moral oldunuz. Bizde yarınki maçı kazanarak Düzce’ye ve Düzcespor’a  armağan edeceğiz” dedi.

Başkan’ın Dr. Özlü’nün bu jestiyle moral depolanan Düzcespor futbolcuları, 68 Aksaray maçına şampiyonluk parolasıyla çıkacaklar.


Editör: s.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Detay (www.duzcedetay.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar