İsa Yazıcı Gençlere Abilik Yapmaya Devam Ediyor

İsa Yazıcı Gençlere Abilik Yapmaya Devam Ediyor
15.10.2021 - 13:42
Haber Merkezi
194

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı gençleri yalnız bırakmıyor. Son olarak Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Cahit Zarifoğlu yüksek öğretim yurduna çat kapı giden Yazıcı hem yemekleri denetledi, hem gençlerle yemek yedi hemde onların sorunlarını dinledi, sohbet etti.


  Düzce Üniversitesinin eğitim öğretim dönemine başlamasıyla birlikte kente gelen gençlerle ilk günden beri yakından ilgilenen Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, yurtlara çat kapı misafir olmayı da sürdürüyor.

Cahit Zarifoğlu KYK Yurduna misafir olan İsa Yazıcı, yemekleri tek tek denetledi. Ardından gençlerle birlikte yemek sırasına giren İsa Yazıcı, yemeğini alarak gençlerin arasında yemeğini yiyerek, üniversite öğrencileriyle sohbet etti.

Onların Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü hizmetleriyle ilgili bilgiler aktaran İsa Yazıcı, KYK yurtlarını da yine onların ağzından dinledi. Üniversite öğrencileri ise müdürü karşılarında görmenin hem de sorunlarını ilk ağızdan il müdürüne aktarma fırsatı yakalamanın mutluluğunu yaşadılar. 
  Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ise Cahit Zarifoğlu KYK yurdundaki anları sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımında; “Yurtlarımızda gençlerimizin akşam yemeği menümüzü beraber inceledik. Sonrasında çay sohbeti ile hasbihal edip yeni dönemde eğitim, kurs ve spor faaliyetlerimizi konuştuk. Gençlerimizin enerjisi bize güç veriyor” ifadeleri ile paylaşım yaptı. Yazıcının paylaşımına çok sayıda beğeni yapıldı.


Editör: s.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Detay (www.duzcedetay.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar