Erdoğan Bıyık Güven Tazeledi

Erdoğan Bıyık Güven Tazeledi
10.09.2021 - 13:41
Haber Merkezi
3605

Düzce amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olağan kongresi yapıldı. Kongrede tek liste ile girilirken mevcut Başkan Erdoğan Bıyık, kongreye katılan büyük delegelerin oylarını alarak yeniden başkanlığa seçildi.

 

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kongre salonunda yapılan ASKF olağan kongresine spor dünyasından çok sayıda isim katıldı. protokol üyelerinden sadece Düzce Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Düzce Turizm İl Kültür Müdürü Sabahattin Parlak’ın katıldığı kongrede Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, Sakarya ASKF Başkanı Adem Turan, Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu, 2. Başkanı Zekeriya Korkmaz, ve yönetim kurulu üyeleri, İl Hakem Atama Kurulu Başkanı Numan Şirin, Düzce Hakemler Derneği Başkanı Nihat Hartlı kongreye katılan isimler arasında yer aldı.

Divan Kurulu Başkanı Ali Dilber

ASKF olağan kongresinde Divan Kurulu Başkanı olarak Ali Dilber görev yaptı. Sabri Özbek, Nuh Yüksel ve Fevzi Dindar üye olarak Divan kurulunda yer aldı.

Erdoğan Bıyık 6 Kongre Kazandı

Düzce’de tüm amatör sporların en üst yetkili makamı olan Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık daha önce yapılan 6. kongrede üyeler tarafından başkan seçildi. Aynı zamanda TASKK yönetim kurulu üyesi de olan Erdoğan Bıyık, son olarak 09 Eylül 2012 yılında yapılan kongrede tek aday olarak başkan seçildi. Ayrıca Spor kulüplerinin yönetim kurulu başkan ve üyelerinin de katıldığı olağan kongrede delegelerin oylarını alan Erdoğan Bıyık, 6. defa ASKF Başkanlığına seçildi.

 

Erdoğan Bıyık teşekkür etti

6. defa Düzce ASKF Başkanı seçilen Erdoğan Bıyık, kongre sonrasında teşekkür konuşması yaptı. Erdoğan Bıyık, kongre sonrasında yaptığı kısa konuşmasında liglerde mücadele eden tüm takımlardan ASKF olarak lige katılım bedeli alınmayacağını, TFF verilen para içinde sponsor görüşmeleri yaptığını belitti. Erdoğan Bıyık Düzce’de sporun gelişmesi için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da mesaisini harcayacağını söyleyerek delegelere teşekkür etti.

 

Erdoğan Bıyık başkanlığındaki ASKF yönetimi şu imsilerden oluşuyor. Yönetim Kurulu Asil : Erdoğan Bıyık, Recep Albayrak, Bayram Ali Kubilay, Eyüp Kumaşoğlu, Erkan Yılmaz, Cezmi Aydın, Önder Atasoy, Ziya Denizgez, Murat Postoğlu, Metin Sayar, Sabahattin Kardüz

Yönetim kurulu yedek; Seyfullah Cebeci, Ali Caboğlu, Cafer Şimşek, Çetin Bal, Celalettin Arslan, Kazım  Zabunoğlu, Ali Topçu, Olcay Sayan, Levent Güngür

Denetim kurulu asil; Sabri Özbek, Nuh Yüksel, Cengiz Veli

Denetim kurulu yedek; Orhan Altanlar, M.Kasım Polatlı, Murat Gülaçtı

Disiplin kurulu asil; Tuncay Ustabaş, Murat Öztürk, Fevzi Dindar

Disiplin kurulu yedek; Murat Yılmaz, Faruk Turgut, Mehmet Bal

Onur kurulu; Korhan Öztekin, İhsan Çetin, Hayrettin Günal, Yavuz Ersoy, Mustafa Aydın

Konfedarasyon delegesi asil; Erdoğan Bıyık, Murat Postoğlu, Korhan Öztekin, Ali Akgün, Hikmet Mısır, Erdin Bilgin, Murat Baki Yılmaz, Gökmen Zeki, Osman Yavuz

Konfederasyon delegesi yedek; Mücahit Dede, Yaşar Kaviloğlu, Ramis Karaduman

  (SA-


Editör: s.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Detay (www.duzcedetay.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar