İyi Partili Gençlerden Anlamlı Etkinlik

İyi Partili Gençlerden Anlamlı Etkinlik
18.04.2021 - 02:21
1978

İyi Parti Gençlik Kolları yaptığı etkinlikle şehitler haftasında hem şehitliği hemde şehit yakınlarını unutmadı. Gençler, şehitlik ziyaretinde, şehitlerin ruhuna uygun giyimleriyle de  takdir topladılar.

Şehitler Haftası dolayısıyla yapılan etkinliklere İyi Parti Gençlik Kolları da katıldı. İyi Partili gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli’nin başkanlığında yapılan organizasyona Merkez ilçe başkanı Demet Demir Boşver ve İl Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oya Sert Kaltu’da katıldı.

Etkinlik kapsamında ilk olarak şehitliği ziyaret eden İyi Parti Gençlik Kolları sonrasında Düzce Harp Malûlü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etti.

TAKDİR TOPLAYAN HAREKET

Şehitlik ziyaretinde gençlerin şehitliğin ve şehitlerin ruhuna uygun giyimleri gözden kaçmazken Özellikle Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli ve bayanların başlarını kapatarak yaptıkları ziyaret takdir topladı. Geçmişte defalarca başka gruplar tarafından yapılan şehitlik ziyaretlerinde nahoş görüntüler yaşanırken İyi Parti Gençlik Kolları üyelerinin hareketleri ise büyük beğeni kazandı.  


Editör: k.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Detay (www.duzcedetay.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar